Орган з оцінки відповідності «Центр екологічної сертифікації і маркування ВГО «Жива планета» (надалі – ООВ) є акредитованим Національному агентстві з акредитації України (НААУ).
Оцінювання на право застосування маркування «натуральний продукт» здійснюється на підставі критеріальної бази за схемою згідно з ISO 14024.
Наявність атестату акредитації № 1О156 (UA) підтверджує нашу компетентність на національному і міжнародному рівні згідно з ДСТУ EN ISO/IEC 17065:2014 (ISO/IEC 17065:2012, IDT) Оцінка відповідності. Вимоги до органів з сертифікації продукції, процесів та послуг.
НААУ є асоційованим членом Європейської кооперації з акредитації (ЕА) та підписантом Багатосторонньої Угоди з ЕА (ЕА MLA) через Двосторонню Угоду про визнання (ЕА BLA) за напрямками акредитації випробувальних та калібрувальних лабораторій, органів з сертифікації продукції, органів з сертифікації систем менеджменту, органів з сертифікації персоналу та органів з інспектування.
ЕА визнала, що всі напрямки діяльності НААУ відповідають встановленим в Європі нормативним вимогам в сфері акредитації. Таким чином, НААУ провадить діяльність, визнану на рівні вимог Європейського Союзу.
НААУ є членом Міжнародного форуму з акредитації (IAF) та підписантом Багатосторонньої Угоди про взаємне визнання (IAF MLA) за напрямками акредитації органів з сертифікації продукції, органів з сертифікації персоналу та органів з сертифікації систем менеджменту якості та навколишнього середовища.
Акредитація, що надається НААУ у вищенаведених сферах, є еквівалентною акредитації, що надається національними органами з акредитації – підписантами ILAC MRA та IAF MLA у більш ніж 80 країнах світу.
З метою забезпечення довіри всіх зацікавлених сторін до результатів нашої діяльності, ми керуємося такими принципами як:
- неупередженість;
- компетентність;
- відповідальність;
- відкритість;
- конфіденційність та належне збереження даних;
- вчасне реагування на скарги та апеляції.
Ми постійно поліпшуємо нашу систему управління якістю і забезпечуємо прозорість нашої діяльності, орієнтуючись на інтереси держави, заявників, користувачів екологічного маркування, споживачів, нашого персоналу та суспільства в цілому.
Для забезпечення результативності нашої системи управління якістю ми використовуємо ризик-орієнтований та процесний підхід.
Керівництво ООВ бере на себе відповідальність за результативність системи управління якістю, забезпечує наявність ресурсів, необхідних для її дієвості та досягнення запланованих результатів.